b_300_225_16777215_00_images_IMG_5835.jpgOd 27 do 29 września na Górze św. Anny odbyła pielgrzymka Dzieci Maryi. W pierwszym z dwóch spotkań brało udział blisko 700 osób w tym również Marianki z Gogolina. Trzydniowe spotkanie, które odbywało się pod hasłem "I poczęła z Ducha Świętego", wypełnione było modlitwą, formacją i wspólną zabawą. W sobotę o 11.00 Mszy św. w bazylice św. Anny przewodniczył bp Rudolf Pierskała. W homilii mówił o świętości życia, które jest darem Bożym. A na koniec modlitewnego spotkania wręczył dyplomy 47. wyróżnionym Mariankom. Wśród wyróżnionych była również nasza parafianka Emila Mandok. Dziękujemy naszym Mariankom za całoroczną służbę i za zaangażowanie w życie naszej parafii.

 
 

Relacja RADIO DOXA FA - Pielgrzymka Dzieci Maryi na Górę Św. Anny

PielgrzymkaDM20...
PielgrzymkaDM20...
PielgrzymkaDM20...
PielgrzymkaDM20...
PielgrzymkaDM20...