Drodzy Parafianie!

Z powodu pandemii w tym roku wizyta duszpasterska z nawiedzeniem waszych domów i mieszkań jest niemożliwa. W zamian za to, zapraszam Was na Mszę Świętą do naszego kościoła według planu ulic zamieszczonego poniżej. Te Msze Święte będą odprawione w intencji parafian z danych ulic, ich rodzin i zmarłych z tych rodzin. Proszę wydelegować przedstawiciela rodziny, który odbierze obrazek kolędowy i kredę. Podczas Mszy Św. nastąpi również poświęcenie przyniesionej przez was wody, abyście po wspólnym odmówieniu modlitwy, która jest zamieszczona obok planu ulic, mogli poświęcić wasze mieszkania. Osoby chore i nie mogące uczestniczyć w tej mszy świętej zachęcamy do podjęcia modlitwy osobistej i rodzinnej w tym czasie w swoim domu. Zachęcam do wzajemnej modlitwy za siebie, kapłanów i wszystkich wiernych z naszej parafii.

Wersja do pobrania:  Plan Mszy Św. kolędowych