Niedziela 10 kwietnia przeżywana będzie w Kościele w Polsce, jako Niedziela Biblijna, która rozpoczyna zarazem VIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Jego hasłem są słowa: „Gdy usłyszeli Ewangelię, przyjęli chrzest w imię Pana Jezusa” Dz 19,5. Przeżywany w tym roku jubileusz 1050-lecia Chrztu Polski prowadzi nas do korzeni naszej wiary, a jednocześnie ma obudzić w nas jeszcze głębsze pragnienie ustawicznego pogłębiania swojej wiary poprzez ożywione życie sakramentalne i karmienie się obfitością Bożego Słowa.

Zachęcamy wszystkich parafian do częstego sięgania po Pismo Święte i rozmiłowania się w czytaniu Słowa Bożego. Skuteczną pomoc we właściwym rozumieniu tekstów biblijnych może być uczestnictwo na spotkaniach naszego Parafialnego Kregu Biblijnego, na które serdecznie zapraszamy we wtorek 12 kwietnia o godz. 18.30 do salki na plebanii. Prosimy przynieść swoje Pismo Święte na spotkanie. 

Spotkania Kręgu Biblijnego odbywają się w naszej parafii w drugie wtorki miesiąca po Mszy św. wieczornej. 

Pismo Święte to klucz do poznania Boga!