Szczęść Boże!

Podczas ogłoszonej epidemii porządek nabożeństw w naszym kościele nie ulega zmianie. Prosimy jednak o dostosowanie się do norm, które zostały wypracowane przez Konferencje Episkopatu Polski i Biskupa Opolskiego. Podczas Mszy Św., nabożeństw i ceremoni pogrzebowych maksymalnie 5 osób (zamawiający Msze Św., najbliższa rodzina)

Skorzystajmy w tych dniach z dostępu do Mszy Św. w telewizji czy też w radiu. Na portalach społecznościowych mamy również możliwość wspólnej modlitwy łącząc się ze wspólnotami parafialnymi czy księżmi, którzy przewodniczą modlitwie.

Wszelkie utrudnienia służą naszemu dobru i trosce o nasze życie.

Odwołane zostają: spotkania dla rodziców dzieci komunijnych i bierzmowańców, nocna  Droga Krzyżowa i Ekstremalna Droga Krzyżowa oraz Dekanalne czuwanie dla młodzieży.

Rekolekcje parafialne odbędą się w innym terminie.

Nie będzie również odwiedzin chorych z Komunią Św.

W sytuacji zagorożenia życia po telefonicznym zgłoszeniu kapłan przybędzie z Komunią Św. i sakramentem chorych. 

Kancelaria parafialna czynna tylko w bardzo ważnych sprawach po Mszach Św., zalecamy telefonicznie lub na email.

Ks. Proboszcz: tel. 774666355 lub na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ks. Wikariusz: tel. 502762295 lub na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jako wasi duszpasterze, za przykładem św. Karola Boromeusza chcemy odważnie i roztropnie pełnić posługę kapłańską, by nikt z parafian nie był pozbawiony pociechy duchowej i dostępu do świętych Sakramentów Kościoła.

 

Jezu ufam Tobie!

Najświętsze Serce Jezusa, zmiłuj się nad nami!

Św. Karolu Boromeuszu, módl się za nami!

Wasi duszpasterze

 
ks. Sławomir Krawczyk